Herbata - z kubka czy filiżanki?

Jak urządzić mieszkanie, by było ładne i funkcjonalne? Jak zaopiekować się ogrodem? Odpowiedź znajdziesz w tym dziale!
Bianka

Herbata - z kubka czy filiżanki?

Post autor: Bianka »

Kończę właśnie urządzanie swojego domu, konkretnie kuchni. I tak zaczęłam się zastanawiać, z czego najczęściej lubicie pić herbatę? Stawiacie na kubek czy filiżanki? Ja na co dzień stawiam na kubek, ale raz na jakiś czas lubię napić się z filiżanki, delektować się smakiem. Tym bardziej, że odkryłam przepyszne herbaty z https://www.bifix.pl i jeśli ich nie znacie, polecam z czystym sumieniem.
mavile

Re: Herbata - z kubka czy filiżanki?

Post autor: mavile »

Bianka pisze: ↑26 paź 2021, 23:23 Kończę właśnie urządzanie swojego domu, konkretnie kuchni. I tak zaczęłam się zastanawiać, z czego najczęściej lubicie pić herbatę? Stawiacie na kubek czy filiżanki? Ja na co dzień stawiam na kubek, ale raz na jakiś czas lubię napić się z filiżanki, delektować się smakiem. Tym bardziej, że odkryłam przepyszne herbaty z https://www.bifix.pl i jeśli ich nie znacie, polecam z czystym sumieniem.
W sumie to mi jest obojętne, choć kubek jest dla mnie jakoś bardziej przystępny, nie wiem dlaczego. Może dlatego, że wygodniej jest go postawić i można kupić z pokrywką.. No, sama nie wiem. Jednakowoż takie https://zielonogorski.pl/ serwisy na przykład ja również lubię czytać. Dla mnie to wygoda i wtedy nieważne, w czym mam herbatkę :d .
ODPOWIEDZ