kosmetyki robione w aptece

Szukasz wymarzonej sukienki? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi? Zapraszamy wszystkich do dyskusji na temat mody i urody.
hebsa

kosmetyki robione w aptece

Post autor: hebsa »

drodzy, jak to jest z tymi kosmetykami robionymi w aptece? mam od lekarza receptę na kilka kosmetyków, wybieram się dzisiaj do doz żeby zamówić zrobienie, fajnei one działają?
nina

Re: kosmetyki robione w aptece

Post autor: nina »

Wiesz co, to jak działają to jest kwestia receptury, tego, co przepisał lekarz. U mnie takie leki recepturowe sprawdzają się idealnie, kupuję je własnie w DOZie.
emmma

Re: kosmetyki robione w aptece

Post autor: emmma »

Miałam kilka razy od dermatologa i na mnie super działały, bo były dopasowane do mojego konkretnego problemu. Recepty też realizowałam w dozie, bo warto wiedzieć, że nie każda apteka ma taką możliwość
Anitka

Re: kosmetyki robione w aptece

Post autor: Anitka »

Co wyróżnia Sesdermę na tle innych marek kosmetycznych, to jej zorientowanie na innowacje i skuteczność. Marka ta skupia się na tworzeniu produktów, które nie tylko pielęgnują, ale również aktywnie przeciwdziałają problemom skórnych. Więcej na temat filozofii i produktów Sesderma można znaleźć na stronie https://zdrowie.med.pl/uroda/kosmetyki- ... -na-rynku/ i ich zaangażowanie w badania naukowe i rozwój nowoczesnych formuł sprawia, że marka ta jest ceniona przez klientów poszukujących wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry.
ODPOWIEDZ