Wysokiej jakości czarna bluza z kapturem - co wybrać?

Szukasz wymarzonej sukienki? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi? Zapraszamy wszystkich do dyskusji na temat mody i urody.
Marcel

Wysokiej jakości czarna bluza z kapturem - co wybrać?

Post autor: Marcel »

Siemano,

Interesuje mnie czarna męska bluza z kapturem, ale szukam modelu, który zagwarantuje mi, że nie straci ona koloru po pierwszym praniu. Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie na utrzymanie koloru ma sam proces prania, suszenia itp. Ale wiem też, że są na rynku produkty, które mimo starannego dbania, po 2-3 praniach wyglądają jakby były używane przez 2 lata. Lubię jednak czarne ubrania, a nie szare.

Pojawia się zatem pytanie. Jak wygląda kwestia wytrzymałości markowych ubrań typu Lee, Wrangler czy Levi;s, bo ostatnio zdarza mi się wejść na sklep Elwix.pl i stwierdzić, że mają sporo fajnych ubrań, a i swój sklep stacjonarny mają niedaleko. Będę więc wdzięczny za wszystkie odpowiedzi na pytania. :)
egoistinaa

Re: Wysokiej jakości czarna bluza z kapturem - co wybrać?

Post autor: egoistinaa »

Ja to sobie czasem zerkam, jak może wyglądać ogólnie mój image i wiecie, co mam na oku? A no takie https://egoistin.pl/ rozwiązania. Moim zdaniem to naprawdę ma sens, a ja nie będę musiała się zastanowić, bo jednak tu mogę kupić ubrania mocno wartościowe. Liczę, że to będzie miało sens.
ODPOWIEDZ