Zdrowie

Szukasz wymarzonej sukienki? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi? Zapraszamy wszystkich do dyskusji na temat mody i urody.
pokrytardzą

Zdrowie

Post autor: pokrytardzą »

Wiem, że czas sienny w pełni i że pewnie męczy Was katar, dlatego zapytam się was o coś. Poza tym, że męczą Was objawy, zastanawialiście się kiedykolwiek nad tym, jaka jest geneza problemu? Może jednak błona śluzowa nosa to coś, czego nie znacie, nie wiecie, jak działa i dlatego się dodatkowo irytujecie na objawy?
mamieel

Re: Zdrowie

Post autor: mamieel »

Problemy zdrowotne to coś, co sprawia, że niestety, ale często popadamy w apatię. Ja taka jestem, więc po prostu staram się niektórym problemom przeciwdziałać. Najwięcej problemów jednak sprawia mi nawracająca grzybica, dlatego tutaj https://masalasound.pl/grzybica-pochwy- ... filaktyka/ mam naprawdę ciekawe wskazówki.
anniawalka

Re: Zdrowie

Post autor: anniawalka »

W rozwiązywaniu problemów zdrowotnych często przydaje się wiedza, która nam powie, gdzie coś znajdziemy, jak w ogóle się leczyć. Ostatnio interesowałam się zagadnieniem gdzie jest błona śluzowa u człowieka i okazuje się, że to naprawdę w wielu miejscach występuje. Nie tylko w nosie, choć tam jest najbardziej uciążliwa w czasie choroby.
ODPOWIEDZ