Skąd zamówić samochody specjalne

Kącik dla fanów czterech kółek. Szukasz porady motoryzacyjnej? Potrzebny Ci sprawdzony mechanik lub lakiernik? Napisz, postaramy się pomóc.
Wikroro

Skąd zamówić samochody specjalne

Post autor: Wikroro »

Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że jest już mocno za późno na to, ale wierzę w to, że znajdę tutaj pomoc - zresztą jak zawsze, bo wiem, że można na Was liczyć. Potrzebuję zamówić piaskarki, z tego co wiem, warto to zrobić w firmie http://gptruck.pl/pl/ wiem, że oni zajmują się takimi usługami. Orientujecie się, czy oni zajmują się również wynajmem takich pojazdów?
Archelaus77

Re: Skąd zamówić samochody specjalne

Post autor: Archelaus77 »

Zobacz jeszcze w serwisie podesty, bo może znajdziesz tam coś dla siebie. Wiem, że mają części do podestów, ale zobacz jeszcze samochody specjalne, jak podesty specjalne.
patra

Re: Skąd zamówić samochody specjalne

Post autor: patra »

Pewnie są jakieś wypożyczalnie takich samochodów ale nie interesowałam się nimi jakoś. Ja na razie zastanawiam się jaka skrzynia biegów w wynajętym aucie będzie dla mnie lepsza. Chyba bardziej lubię jeździć automatem :)
Rhizzean

Re: Skąd zamówić samochody specjalne

Post autor: Rhizzean »

Ja to bym się jeszcze z orientował w jakimś komisie samochodów osobowych, bo myślę, że znajdziesz tam to czego szukasz i to o wiele taniej, niż miałbyś kupować od osoby fizycznej, bo oni często zawyżają ceny a te auta wcale nie są sprawne.
ODPOWIEDZ