Sonda lambda do wymiany - a co to?

Kącik dla fanów czterech kółek. Szukasz porady motoryzacyjnej? Potrzebny Ci sprawdzony mechanik lub lakiernik? Napisz, postaramy się pomóc.
Awatar użytkownika
Tomiła_73
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2021, 20:54

Sonda lambda do wymiany - a co to?

Post autor: Tomiła_73 »

Dobry Wieczór,
Właśnie wróciłam od mechanika i trochę mnie załamał. Policzył sobie bardzo dużo. Ja rozumiem że za robociznę kasuje, bo się zna. Ale kiedy zapytałam o rozbicie kosztów, powiedział, że najwięcej wyszło za sondę lambda. No tragedia! Dlaczego to tyle kosztuje? I co robi? Kontroluje spalanie jakoś? Bardzo proszę fachowców o poradę plus informację - czy można kupić gdzieś tanie sondy lambda?
darek

Re: Sonda lambda do wymiany - a co to?

Post autor: darek »

ja też nie wiem, nie znam się na takich rzeczach o tego są przecież mechanicy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
martina

Re: Sonda lambda do wymiany - a co to?

Post autor: martina »

Może zamiast naprawiać ciągle samochód warto zacząć wynajmować porządne i praktycznie nowe auto którym wszędzie dojedziesz? Ja postanowiłam że będę korzystała z usług wypożyczalni Comfortcar. Czytałam o nich tu https://pl.trustpilot.com/review/comfortcar.pl całkiem pochlebne opinie
ODPOWIEDZ