Apteki internetowe

Masz ochotę opowiedzieć nam o ostatnim produkcie, który kupiłeś albo o firmie, z której usług skorzystałeś? Śmiało, inni użytkownicy z pewnością skorzystają.
Justyn

Apteki internetowe

Post autor: Justyn »

Możecie podzielić się opiniami na temat aptek internetowych? Macie w ogóle swoje ulubione, kupujecie w takich miejscach? Ja przyznaję, że zamawiałam już naprawdę z kilku różnych aptek, ale albo ceny wcale nie były przystępne, albo długo czekało się na przesyłkę. Dopiero odkąd odkryłam tę aptekę https://www.apteka-leki.pl jestem ich wielką fanką i wierną klientką :D
bossa

Re: Apteki internetowe

Post autor: bossa »

raczej nie zamawiam w aptekach online, jak czegoś potrzebuję wolę jednak apteki stacjonarne, regularnie kupuję w DOZ, mam blisko a oni mają bardzo fajne ceny
poli4993

Re: Apteki internetowe

Post autor: poli4993 »

Jak często z właśnie takich aptek korzystacie? Wydaje mi się, że majką tam atrakcyjne ceny, dlatego z takich ofert jak najbardziej warto korzystać.

__
trening w ciąży Kraków
hewi930

Re: Apteki internetowe

Post autor: hewi930 »

Lubię wybierać takie apteki, bo w jednej mogę znaleźć wszystko to, czego potrzebuję. Plus dodatkowo ceny bardzo często są niższe, a to dla mnie bardzo ważne.

__
drewniany stół rozkładany
sabi933

Re: Apteki internetowe

Post autor: sabi933 »

Takie apteki internetowe to bardzo fajne rozwiązanie, bo zawsze bez problemu można znaleźć leki, których potrzebujemy i oczywiście kupić je w niższej cenie.

__
multiagencja ubezpieczeniowa
kasia983

Re: Apteki internetowe

Post autor: kasia983 »

Podobają się Wam jakieś konkretne? Ja myślę, że w tych internetowych sklepach zdecydowanie lepiej robi się zakupy, bo ceny są dużo niższe.

___
nowe osiedla w marbelli
ODPOWIEDZ