Producent galanterii skórzanej

Masz ochotę opowiedzieć nam o ostatnim produkcie, który kupiłeś albo o firmie, z której usług skorzystałeś? Śmiało, inni użytkownicy z pewnością skorzystają.
Marika

Producent galanterii skórzanej

Post autor: Marika »

Zrobiłam ostatnio przegląd swoich torebek i okazało się, że część z nich naprawdę nadaje się już do wymiany. Chcę kupić sobie głównie dobrej jakości aktówki do pracy, jesteście mi w stanie coś polecić? Słyszałam dobre opinie na temat tego producenta galanterii skórzanej https://barberinis.pl znacie ich torebki?
marusiaa

Re: Producent galanterii skórzanej

Post autor: marusiaa »

Z tego co ja wiem to firma https://leatherbox.pl/dla-niego/saszetk ... -nerki/206 ma całkiem niezłe oferty, jak chodzi o torebki, artykuły galanteryjne czy to dla Pań, czy to dla Panów - także możecie tam też rzucić okiem. Zwłaszcza, że słyszałam, że oni mają produkty doskonałej jakości.
tola43

Re: Producent galanterii skórzanej

Post autor: tola43 »

Wiem, że wiele osób sięga po produkty skórzane, jednak ja wolę zdecydować się na tańsze propozycje, z innych materiałów. Dostępne są w szerszej gamie kolorystycznej. Muszę przyznać, że brakuje mi klasycznych propozycji w mojej szafie i chętnie postawię na takie rozwiązanie, jak mała czarna torebka .
kamilla9893

Re: Producent galanterii skórzanej

Post autor: kamilla9893 »

A w jaki sposób ocenić jakość takich produktów i cenę zgodną z ofertą? Nigdy takich nie kupowałam.

__
https://www.darkcoffee.pl/wynajem-dzier ... y-warszawa
ODPOWIEDZ