E-Prezent 24 Monika Gierszewska

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat firm. Chcesz się dowiedzieć która firma jest godna polecenia? Wejdź tutaj!
Gotszalk

E-Prezent 24 Monika Gierszewska

Post autor: Gotszalk »

Hej! Czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
anikaa

Re: E-Prezent 24 Monika Gierszewska

Post autor: anikaa »

Ok - fajnie, potem sobie sprawdzę co mogę tam znaleźć. A teraz poszukuję prezent dla dziadka na urodziny także może tam coś upoluję? Chociaż już w sumie mam kilka produktów na oku w sklepie facetaria.pl - a dokładnie wpadł mi w oko zestaw do golenia.
Wilk

Re: E-Prezent 24 Monika Gierszewska

Post autor: Wilk »

Zastanawialiście się kiedyś nad alternatywą dla tradycyjnych ramek do zdjęć? Osobiście jestem wielkim fanem drewnianych tabliczek do zdjęć, które nadają fotografii nieco wiejskiego klimatu. Dla tych, którzy szukają inspiracji lub chcą dokładnie zobaczyć, jak mogą wyglądać takie tabliczki, polecam odwiedzenie strony https://pomysloweprezenty.pl/tabliczki-do-zdjec gdyż mają tam wiele ciekawych modeli, które z pewnością dodadzą uroku każdemu zdjęciu.
wieczystaprzysiega

Re: E-Prezent 24 Monika Gierszewska

Post autor: wieczystaprzysiega »

Jeśli macie czasem problemy z prezentami, to ja się do tego przyczyniam i powiem Wam, że na pewno warto będzie sprawdzić, jaki prezent dla dziadka na dzień dziadka jest dziś modny. To się zmienia, a nie ma co kombinować. Najlepiej po prostu poprosić o poradę, ot co.
wodna12

Re: E-Prezent 24 Monika Gierszewska

Post autor: wodna12 »

Czasem najlepsze prezenty są najmniej oczywiste, ja dziadkowi kupiłam piękny zestaw do brody z nożyczkami do brody i wąsów i olejkiem tak aby mógł sam dbać o jej piękny wygląd.
ODPOWIEDZ