Firmy faktoringowe

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat firm. Chcesz się dowiedzieć która firma jest godna polecenia? Wejdź tutaj!
Awatar użytkownika
Idzia_88
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2023, 8:26

Firmy faktoringowe

Post autor: Idzia_88 »

Czy macie może Państwo jakieś doświadczenia w takim temacie jak faktoring? Może zdajcie sobie sprawę z tego, które firmy faktoringowe w ogóle warto brać pod uwagę, jeśli mowa jest o pomocy tego typu dla mikroprzedsiębiorstwa? Wiem, że są też różne rodzaje faktoringu i szczerze powiem, że nie do końca wiem, jaki mógłby się sprawdzić w moim przypadku.
gabriella

Re: Firmy faktoringowe

Post autor: gabriella »

. Wiadomo, że również bywają różne terminy płatności faktury za poszczególne usługi. Dlatego według mnie dobrą opcją jest usługa faktoringu, chociażby proponowana przez firmę Transcash, ponieważ zapewnia sfinansowanie od razu takich faktur. W ten sposób możemy kręcić bez ograniczeń, a oni zajmą się ściąganiem pieniędzy od klientów. Dlatego uważam, że warto skorzystać z takiej usługi.
presley

Re: Firmy faktoringowe

Post autor: presley »

Z tego co wiem rozwiązania faktoringowe Aforti Factor są elastyczne i mogą pomóc zamienić faktury w gotówkę bez wychodzenia z biura wystarczy sam wniosek. Myślę, że warto skorzystać z tej usługi, aby zapewnić sukces swojej firmie
ODPOWIEDZ