Marta Materiały Budowlane

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat firm. Chcesz się dowiedzieć która firma jest godna polecenia? Wejdź tutaj!
Abelard

Marta Materiały Budowlane

Post autor: Abelard »

Hej! Czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
zuma89

Re: Marta Materiały Budowlane

Post autor: zuma89 »

Też mam do was pytanie, bo to chyba nie jest łatwa sprawa. Ale interesuje mnie kruszywo z badaniami , bo chcę mieć pewność co do jakości. Czy może kojarzycie firmę, która oferuje takie właśnie materiały? Jakość kruszywa ma wpływ w końcu też na całościową jakość budowy, czyż nie?
zoia88

Re: Marta Materiały Budowlane

Post autor: zoia88 »

Zależy jakie was interesują materiały budowlane. Jak chodzi o mnie, to przykładowo planuję teraz tutaj https://betblok.pl/bloki-bloczki-elki-k ... onowe.html kupić przykładowo materiały betonowe, a mają ich różnorodne opcje. U nich możecie znaleźć bloczki, klocki, płyty i różne inne.
plecakoowaa

Re: Marta Materiały Budowlane

Post autor: plecakoowaa »

No dobrze, a jak już mamy sobie działać konkretnie i ekologicznie dla domu, to co mi poradzicie? Ja na razie sprawdzam na przykład, czy pompa ciepła z rekuperatorem jest dobrym pomysłem. Mam nadzieję, że wszystko znajdzie się dla mnie odpowiednim i jestem ciekawa, jakie macie informacje pod tym względem. Co wy na to?
pannapianna

Re: Marta Materiały Budowlane

Post autor: pannapianna »

Jeśli można dobrze coś zrobić, to ja jestem na tak. I jeśli chodzi o malowanie, remontowanie, to może będzie dobrze, jeśli zerkniemy na najróżniejszego rodzaju elementy. I jak dla mnie, to naprawdę dobrze będzie powiedzieć, że różnica między farbą lateksową a akrylową są niewielkie, jeśli mówimy o cenie. Jakość jednak jest znacząca.
deseracta

Re: Marta Materiały Budowlane

Post autor: deseracta »

Sprawdzałam sobie ostatnio, jak powinno się kłaść płytki na balkonie izolacja wiem, że będzie kluczowa, ale nie wiem do końca, na czym się jeszcze skupić. Dla mnie to jednak jest mocno sensowne, więc jeśli możecie, dajcie mi znać. To ważne.
ODPOWIEDZ