Opinie Związek Zawodowy Kadra Pracowników Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Katowice

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat firm. Chcesz się dowiedzieć która firma jest godna polecenia? Wejdź tutaj!
Metody

Opinie Związek Zawodowy Kadra Pracowników Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Katowice

Post autor: Metody »

Hej, czy wiecie jak pracuje się w firmie Związek Zawodowy Kadra Pracowników Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Katowice? Macie jakieś doswiadczenia?
staszkaa

Re: Opinie Związek Zawodowy Kadra Pracowników Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Katowice

Post autor: staszkaa »

Zawsze mam problem z przeliczeniem mojego wynagrodzenia, dlatego dla mnie ważne będzie, byście mi powiedzieli na przykład, czy warto i dlaczego. Pod wieloma względami sprawdzam sobie przeliczniki. I wiecie 3490 brutto ile to netto ? Nie mogę się doliczyć, a zależy mi na tym, bo jak wiadomo, to naprawdę ważne. Mam nadzieję, że mi pomożecie w tym względzie.
Edek

Re: Opinie Związek Zawodowy Kadra Pracowników Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Katowice

Post autor: Edek »

W obecnych czasach, coraz więcej pracodawców w Niemczech otwiera się na zatrudnianie pracowników nieznających języka niemieckiego, rozumiejąc, że bariery językowe można przezwyciężyć dzięki odpowiedniemu wsparciu i szkoleniom. Oferty pracy dla osób bez znajomości języka, dostępne na https://www.globelus.pl/oferty-pracy/niemcy/bez-jezyka stanowią więc świetną okazję dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z pracą za granicą, nie mając jeszcze zaawansowanych umiejętności językowych.
Ruda

Re: Opinie Związek Zawodowy Kadra Pracowników Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Katowice

Post autor: Ruda »

Znalezienie i utrzymanie wysokiej jakości pracowników jest jednym z największych wyzwań dla wielu firm. Nasza agencja zatrudnienia oferuje innowacyjne rozwiązania HR, które skutecznie adresują te wyzwania. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zrozumieniu rynku pracy, jakie prezentujemy na https://leasingteam.pl/ jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do szerokiej bazy talentów.
ODPOWIEDZ