Polecam Euro Biznes Sp. z o.o.

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat firm. Chcesz się dowiedzieć która firma jest godna polecenia? Wejdź tutaj!
Tulimir

Polecam Euro Biznes Sp. z o.o.

Post autor: Tulimir »

Polecam tą firmę.
suzzii

Re: Polecam Euro Biznes Sp. z o.o.

Post autor: suzzii »

Prowadzicie swój biznes? Jak wam idzie? Ja też właśnie chcę postawić na coś swojego, a będzie to kompleksowe laboratorium. Powoli do tego aspektu się przygotowuję. Właśnie znalazłam lokal, a tutaj https://www.argenta.com.pl/ odpowiednie sprzęty. Małymi krokami do przodu.
lokatorkaa88

Re: Polecam Euro Biznes Sp. z o.o.

Post autor: lokatorkaa88 »

Czy kasa automatyczna to dobry plan do placówki gastronomicznej w centrum miasta? Dodatkowo chciałabym sprawić sobie kilka punktów samoobsługowych, z możliwością kasowania się samodzielnego. Co wy na to? Czy to mogłoby usprawnić pracę dla wielu z nas?
laleeczka

Re: Polecam Euro Biznes Sp. z o.o.

Post autor: laleeczka »

Od jakiegoś czasu mam zamiar prowadzić szkolenia, ale nie do końca wiem, co zrobić, jak mówić aby nas słuchano . Wiem, że to co przekazuję mojej grupie współpracowników jest ważne, ale jednak nie jest to w ogóle pod wielu brane pod uwagę. Jakoś muszę to zmienić. Czekam na pomysły.
majakasia

Re: Polecam Euro Biznes Sp. z o.o.

Post autor: majakasia »

Mówienie motywująco do moich pracowników muszę opracować do perfekcji i na pewno wtedy będziemy mieli lepsze wyniki. Na razie się na to nie zabiera, ale nie ma tego złego, będziemy próbować dalej. I jak na razie, to uważam, że konkretnym działaniem będzie powerspeech . On nam powie, jak z tym powalczyć, by jeszcze lepiej siebie motywować.
Tymcio

Re: Polecam Euro Biznes Sp. z o.o.

Post autor: Tymcio »

Litwa jest znana z szybkiego dostępu do szerokopasmowego internetu, co jest kluczowe dla nowoczesnych przedsiębiorstw, zwłaszcza tych działających w branży technologicznej. Dla większego zrozumienia tego, jak założyć firmę na Litwie i dlaczego warto to zrobić, warto odwiedzić http://www.szczecinblog.pl/2021/jak-zal ... to-zrobic/ i to stwarza doskonałe warunki dla firm IT oraz start-upów.
ulfonsa

Re: Polecam Euro Biznes Sp. z o.o.

Post autor: ulfonsa »

Jak ogarnąć kadry i płace online ? Nie to, żebym tego sama nie wiedziała, ale naprawdę nakłada mi się to z problemami, jakie miałam wcześniej i dlatego liczę, że mi to pomożecie rozwikłać. Prawdę mówiąc, liczę, że będę mogła po prostu z tym dobrym systemem poprawić wiele procesów.
ODPOWIEDZ