Wakacje Wyspy Kanaryjskie

Kącik rozmaitości, w którym rozmawiamy o wszystkim. Masz ochotę podzielić się z innymi swoimi przemyśleniami? Pisz śmiało.
Karcia1

Wakacje Wyspy Kanaryjskie

Post autor: Karcia1 »

W przyszłym roku planujemy z narzeczonym wspólne wakacje na Wyspach Kanaryjskich, znaleźliśmy już ciekawy apartament na stronie https://wakacjenatenerife.pl/wakacje-na ... st-minute/ w dobrej cenie, jednak nie wiemy jak aktualnie wygląda sytuacja z covid-19 - musimy być zaszczepieni trzecią dawką? Z tego co przeczytałam niektóre kraje nie wymagają nawet kwarantanny, jednak o Wyspach Kanaryjskich nie ma zbyt dużo informacji - pomożecie?
olivkaa

Re: Wakacje Wyspy Kanaryjskie

Post autor: olivkaa »

Na pewno takie wakacje, to super sprawa... Jednakże, warto byłoby zapoznać się z przykładowo ofertami Solier, gdzie dostępne są naprawdę walizki na kółkach, bo coś takiego się wam przyda. A jakość walizki ma znaczenie też na podróż, pewnie wiecie.
aniogoo

Re: Wakacje Wyspy Kanaryjskie

Post autor: aniogoo »

Jeśli Wam powiem, że nie ma dla mnie różnicy, czy będę się zastanawiać nad prezentem, czy nad pakietem dla bliskich, ale koniec końców nie wiem, co komu kupić na wyjeździe, to co mi poradzicie? Na pewno linijki drewniane kiedyś były modne, to stary prezent. Co sądzicie? Warto w to iść?
mortyn

Re: Wakacje Wyspy Kanaryjskie

Post autor: mortyn »

Wybieramy się na nieco bliższe wakacje, chcemy objechać ze znajomymi wszystkie najciekawsze miejsca w Polsce. Zostały one opisane na tej stronie https://inyourpocket.com/warsaw-rpad-tr ... -in_78607f i ona nas tak w zasadzie zainspirowała to takiej wyprawy.
ODPOWIEDZ