odzież termoaktywna na rower

Dołącz do dyskusji w tym wątku, jeśli sport i dowolna aktywność fizyczna nie są Ci obce. Pomożemy w wyborze odpowiednich ćwiczeń i ustaleniu diety.
Awatar użytkownika
brygida
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2023, 22:48

odzież termoaktywna na rower

Post autor: brygida »

Jaka odzież termoaktywna, dobrze sprawdzi się na rowerze wiosną? Boję się, że w takiej odzieży będzie mi jednak za ciepło. Ale z drugiej strony, czasem tak potrafi wiać, że dobrze że jeszcze mam zdrowe nerki, tak mnie czasem przemroziło. Nie potrafię sobie odmówić roweru, ale nie wiem, czy dobrze robię swojemu organizmowi. Jakie macie doświadczenie w tym zakresie?
Jukuj

Re: odzież termoaktywna na rower

Post autor: Jukuj »

Zbliżają się chłodniejsze dni, a ja jako pasjonat jazdy na rowerze zastanawiam się, jaka odzież termoaktywna na rower https://goodsport.pl/odziez-i-obuwie-ro ... -rowerowa/ jest najlepsza? Czy warto inwestować w specjalną odzież termoaktywną, czy zwykłe ciuchy zimowe wystarczą? Jakie są wasze doświadczenia z różnymi rodzajami odzieży termoaktywnej? Czy powinna być dostosowana do rodzaju roweru czy stylu jazdy? Co powinienem wziąć pod uwagę przy wyborze odzieży termoaktywnej? Jakie cechy powinna mieć dobra odzież termoaktywna, aby zapewnić wygodę i efektywność jazdy w chłodniejszych warunkach? Z góry dziękuję za wasze sugestie i rady!
ODPOWIEDZ