Ręczniki na siłowni?

Dołącz do dyskusji w tym wątku, jeśli sport i dowolna aktywność fizyczna nie są Ci obce. Pomożemy w wyborze odpowiednich ćwiczeń i ustaleniu diety.
Awatar użytkownika
husajn-95
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2021, 1:46

Ręczniki na siłowni?

Post autor: husajn-95 »

Cześć,


Pracuję w branży fitness, mam małą siłownię. Czasy niełatwe :( Usiłuję ostatnio uatrakcyjnić ofertę żeby wyróżnić się wśród konkurencji. Postanowiłem więc, że... będę dostarczał klientom ręczniki z naszym własnym logo :) Taki miły element, a jak ktoś będzie chciał kupić to jeszcze posłuży za reklamę. I jako że potrzebuję solidnego materiału, który szybko się nie zużyje, postanowiłem poszukać dostawcy z miasta z tradycjami włókienniczymi - Łodzi :) Na szczęście się udało i mam fajną firmę namierzoną. A co wy forumowicze o tym sądzicie?
mavile

Re: Ręczniki na siłowni?

Post autor: mavile »

husajn-95 pisze: ↑28 paź 2021, 14:03 Cześć,


Pracuję w branży fitness, mam małą siłownię. Czasy niełatwe :( Usiłuję ostatnio uatrakcyjnić ofertę żeby wyróżnić się wśród konkurencji. Postanowiłem więc, że... będę dostarczał klientom ręczniki z naszym własnym logo :). A co wy forumowicze o tym sądzicie?
Całkiem dobry plan, jak uważam. Właśnie taka https://www.raval.pl/ reklama Legnica u mnie też będzie podobnie działać. Chodzi o to, by się lokalnie pokazać i ja to jak najbardziej rozumiem. W końcu jednak musimy być rozpoznawalni na miejscu. A skoro tak, to nic innego jak reklama lokalna nam się nie sprawdzi. Prawda?
ODPOWIEDZ