Ulubiona aktywność

Dołącz do dyskusji w tym wątku, jeśli sport i dowolna aktywność fizyczna nie są Ci obce. Pomożemy w wyborze odpowiednich ćwiczeń i ustaleniu diety.
Awatar użytkownika
Hilary1972
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2021, 15:26

Ulubiona aktywność

Post autor: Hilary1972 »

Jaki rodzaj aktywności fizycznej lubicie najbardziej - pytam o taki, który sprawia Wam największą frajdę. Ja lubię jeździć na rowerze, ale od zeszłego roku zadecydowanie mogę powiedzieć, że lubię też kajaki. Tak spędziłam wakacje i tak zamierzam spędzić kolejne, nocując pod namiotem i pływając kajakiem. Sprzęt powoli kompletuję, zamówiłam nawet nóż myśliwski, który na pewno się przyda :)
daxaa

Re: Ulubiona aktywność

Post autor: daxaa »

Jazda rowerem, ale przede wszystkim ogólnie podróżowanie. Ja teraz chcę przykładowo odwiedzić sobie Wrocław, bo nawet nie wiedziałam że mają oni tak wiele pięknych mostów. A tutaj https://europejskiwroclaw.pl/blog/pozna ... ropejskim/ właśnie na ten temat sporo się dowiedziałam.
wodna12

Re: Ulubiona aktywność

Post autor: wodna12 »

Ja też uwielbiam kajaki i deskę SUP. Pływanie na SUP-ie odkryłam w zeszłym roku i mogę powiedzieć, że jest to duża frajda. Na święta pod choinką czekała na mnie deska SUP więc już nie mogę się doczekać letnich aktywności :D
ODPOWIEDZ