Stylizacja paznokci

Komu zlecić malowanie ścian? Kto zajmie się podatkami w mojej firmie? Poznaj najlepszych specjalistów z interesujących Cię branż.
Awatar użytkownika
Ferdynanda
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2021, 22:40

Stylizacja paznokci

Post autor: Ferdynanda »

Dziewczyny, czy u Was w salonach stylizacji paznokci do których chodzicie też ostatnio tak wzrosły ceny? Oczywiście nie mam pretensji o wzrost cen do stylistki, do gabinetu do którego chodzę - bo nie dziwię się, że te ceny wzrosły. Niestety dla mnie to zbyt wysoka kwota i chcę nauczyć się robić paznokcie hybrydowe samodzielnie warto pójść na szkolenie?
kasia983

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: kasia983 »

Lubię mieć wykonaną stylizację paznokci, ponieważ paznokcie są wtedy zadbane i stanowią moją wizytówkę. Mam sprawdzony salon, do którego zawsze chodzę

__
zabudowa tarasów warszawa
kamil8988

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: kamil8988 »

Stylizacją paznokci głównie zajmują się kobiety i w wielu miejscach salony można spotkać. Przede wszystkim, aby rozpocząć taką pracę trzeba zdecydować się na szkolenie.

__
wkładki do butów ortopedyczne
ewi898

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: ewi898 »

Bardzo podobają mi się różnego rodzaju stylizacje paznokci i nie ukrywam, że bardzo chciałabym zapisać się do stylistki, która stworzy piękną stylizację.

__
Urządzenia na publiczny plac zabaw
sani876

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: sani876 »

Uwielbiam piękne stylizacji paznokci i sama często u siebie jakieś wykonuje. Potrzeba dobrych produktów, trochę umiejętności oraz kreatywności i efekt jest super.

__
producent żwiru
oli8988

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: oli8988 »

Gdzie konkretnie zapisujecie się na stylizację paznokci? Macie jakieś sprawdzone miejsca, kosmetyczki i osoby, które wybieracie? Zastanawiam się, gdzie pójść.

__
Dentysta Milicz
ODPOWIEDZ