nietrzymanie moczu

Potrzebny Ci lekarz określonej specjalizacji w okolicy? Nie wiesz, jaki lek będzie odpowiedni na Twoją przypadłość? Pytaj, my pomożemy!
helsa

nietrzymanie moczu

Post autor: helsa »

znacie jakieś dobre wkładki, które pomogą przetrwać dzień w pracy? Zależy mi żeby nosiły się komfortowo i były łatwo dostępne, blisko mam DOZ i pewnie tam będę szukać
hohoho

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: hohoho »

Na pewno Ci w dozie doradzą jaki produkt będzie odpowiedni. Jesli nie będziesz wiedziała co wybrać to zapytaj o próbbki, przetestujesz kilka produktów i bedziesz wiedziała co się najlepiej sprawdza
Inga

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Inga »

Na pewno warto wybrać się do DOZ, jest tam spory wybór wkładek i pieluchomajtek, no i przede wszystkim są w przystępnej cenie. A próbki jasne, dobry pomysł, zawsze można przetestować przed zakupem.
helsa

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: helsa »

Dzięki dziewczyny za wasze podpowiedzi, byłam w DOZ dostałam darmowe próbki i też podpowiedziano mi jakie kupić, zaczęłam używać i czuję się o wiele bardziej komfortowo
klaszka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: klaszka »

Dokładnie, ja miałam tak samo, wkładki mi dały dużo do pewności siebie i spokojnie wychodzę z domu, a w dozie ceny na wkładki są najlepsze, nie znalazłam taniej.
busia55

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: busia55 »

A gdzie kupujesz takie wkładki w DOZie? Widziałam, że mają spory wybór, ale nie wiem w sumie jakie wybrać, może możesz coś polecić, co się sprawdza u Ciebie?
ceca

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: ceca »

Weź w doz darmowe próbki wtedy będziesz mogła sobie przetestować i sprawdzić co ci odpowiada, potem kupisz sobie pełne opakowanie, ceny też mają korzystne.
ODPOWIEDZ