Ortopeda Warszawa

Potrzebny Ci lekarz określonej specjalizacji w okolicy? Nie wiesz, jaki lek będzie odpowiedni na Twoją przypadłość? Pytaj, my pomożemy!
rosół

Ortopeda Warszawa

Post autor: rosół »

Witajcie! Poszukuję ostatnio dobrego lekarza ortopedy - od spraw łokcia tenisisty. Kiedyś miałem dobrego speca ale teraz wiem, że wyjechał za granicę i niestety nie mam nikogo zaufanego. Dzwoniłem po kilku klinikach np. https://fimedica.pl/ i w sumie terminy są dosyć szybkie ale nie wiem sam do kogo się zapisać. Kontakt z polecenia mile widziany
Łukaszmazur

Re: Ortopeda Warszawa

Post autor: Łukaszmazur »

rosół pisze: ↑31 paź 2021, 22:13 Witajcie! Poszukuję ostatnio dobrego lekarza ortopedy - od spraw łokcia tenisisty. Kiedyś miałem dobrego speca ale teraz wiem, że wyjechał za granicę i niestety nie mam nikogo zaufanego.
Może mieliśmy tego samego? Ostatnio widzę, że sporo dobrych lekarzy z różnych specjalizacji wyjeżdża z PL do pracy gdzie indziej, więc łatwo nie jest, to fakt.
Sam posiłkuję się w takich sytuacji poradami online, np. w formie video, zwłaszcza jak szukam dobrego fachowca, w bazie Telemedi tzn tutaj https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
można się umówić na taką poradę ze specjalistami z całej Polski, co ma znaczenie jak się dużo trenuje i zależy Ci na najlepszej opiece.
Zerknij tam też, z Warszawy jest sporo dobrych ortopedów, ale tez i z okolic, warto :)
ODPOWIEDZ