w których aptekach kupujecie?

Potrzebny Ci lekarz określonej specjalizacji w okolicy? Nie wiesz, jaki lek będzie odpowiedni na Twoją przypadłość? Pytaj, my pomożemy!
miga

w których aptekach kupujecie?

Post autor: miga »

W których aptekach kupujecie? Czy zauważyliście wzrost cen? Od lat kupuję w doz i nie zauważyłam jakichś podwyżek mocnych, wydaje mi się, ze ceny się w miarę utrzymują, a jak u was?
Alexa

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: Alexa »

Ja też to zauważyłam, odkąd inflacja tak skoczyła, to porównuję ceny dosłownie wszystkiego, również jeśli chodzi o apteki. W doz jest najtaniej póki co, dlatego tylko tam ostatnio kupuję leki czy suplementy.
miga

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: miga »

inflacja każdego chyba dopadła, nie ma chyba osoby, która by nie poczuła jak to daje po kieszeni, na pewno pójdę do DOZu po leki, jutro się wybiorę i zobaczę jak z cenami
Oliwka

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: Oliwka »

Najczęściej w dozie, właściwie od jakiegoś czasu tylko u nich, bo faktycznie ich ceny są najniższe. A ja kupuję dość sporo leków i naprawdę można poczuć tę różnicę w portfelu :)
marika

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: marika »

Pewnie, że tak, szczególnie, że leki to produkt z którego nie zrezygnujesz, po prostu musisz wykupić. Ja też zdecydowanie lubię robić zakupy w doz stacjonarnie, mają super ceny.
weronique

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: weronique »

Od lat kupuję w dozie, najbardziej lubię tę aptekę, ze względu na dużą dostępność róznych leków i suplementów i naprawdę dobre ceny. Nawet jak porównywałam z innymi aptekami w okolicy to wszędzie ceny skoczyły, a w dozie nie.
chochang

Re: w których aptekach kupujecie?

Post autor: chochang »

Może wiecie za co odpowiada witamina d3 i co w ogóle zrobić, jeśli się jej odpowiednio nie przyswaja? Moim zdaniem to jednak jest kluczowe i pod tym kątem staram się dowiedzieć jak najwięcej. Moje dziecko ma sporo problemów, a ja nie umiem mu pomóc, po prostu.
ODPOWIEDZ